Anasayfa > Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Kafanızda yürütmek istediğiniz bir proje mi var? Yazılarımızdan birinde bir eksik, hata ya da yanıltıcı bilgiye mi rastladınız? İşte size bize ulaşmak için birkaç yol…

  • Bize acilci@acilci.net adresinden e-posta ile ulaşabilirsiniz. Bu maile bize sunmak istediğiniz proje ya da çalışmanızı da eklemeyi unutmayın.
  • www.facebook.com/foamedtr  resmi facebook sayfamızdan bize yorum gönderbilirsiniz
  • @acilci_net twitter hesabımıza DM atabilirsiniz
  • Bu sayfanın altına yorum bırakabilirsini (herkesin bu yorumu göreceğini unutmayın)

E daha noolsun…

Ne yapmak istediğiniz konusunda net bir fikir ya da projeyle gelmeniz en sağlıklısı olacaktır. Yanımızda yer almak istediğini belirten birçok arkadaşımızdan e-posta alıyoruz ama ne yazık ki özgün içerik fikri olmayan arkadaşlarımıza yanıt veremiyoruz. Özgün içerik olarak bir proje, yazı dizisi, röportaj serisi veya fikrinizin olması en önemlisi. İkinci önemli olan da bu fikrinizi hayata dökmek için sahip olduğunuz yetkinlik. Okurlarımız son derece bilgili ve dikkatli. O yüzden hatalı, eksik, üstünkörü ya da çok temel içerikleri yayınlamıyor, editörlerimizin gözünden kaçıp yayınlasak bile geri çekiyoruz. Yazarlarımız arasında 2. sene asistanı da var profesör de. O yüzden önemli olanın doğru bilgiye erişmek ve bunu en kapsamlı şekilde araştırarak uygun dilde okura aktarmak olduğunu unutmayın. Haa, bir de iyi derecede bilgisayar okur-yazarı olmak lazım tabi. 🙂

Unutmayın, acilci.net gönüllü bir projedir ve yayınlanan tüm içerikler Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International lisansı ile lisanslandırılmıştır.

Bilgi, paylaştıkça güzel…

Acilci.Net ailesi

Print Friendly, PDF & Email
  • atilla pehlivan

    muhteşem bir iş yapmaktasınız arkadaşlar. gönülden saygılarımı sevgilerimi sunarım.

  • ozan zelyurt

    o kadar güzel bir iş ortaya koyuyorsunuz ki hepinizin emeğine , eline, diline , başına, dişine… sağlık. iyi ki varsınız . acil gibi kaos bir servisi çekilir hale hatta çekici hale getiriyorsunuz.

Pin It on Pinterest