Acil Tıp Asistan Sempozyumu

Türkiye Acil Tıp Derneği 11. Acil Tıp Asistan Sempozyumu bu yıl 26-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında Trabzon’da gerçekleştirilecek. Organizasyon davet yazısını ilginize sunuyoruz.

Değerli meslektaşlarımız,

Türkiye Acil Tıp Derneği ve Acil Tıp Asistan Birliği 11. Acil Tıp Asistan Sempozyumu ( 11. ATAS ) 26-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında Trabzon’da yapılacaktır.

Yeşilin ve mavinin binbir tonunun buluştuğu, tarihin buram buram yaşandığı yerlerden biri olan Trabzon‘da, sempozyuma bu yıl Trabzon Kanuni Eğitim-Araştırma Hastanesi ve  KTÜ Farabi Hastanesi Acil Tıp Anabilim Dalı  asistanları ev sahipliği yapacaklardır.

Fatih Sultan Mehmet’in fethettiği, Yavuz Sultan Selim’in şehzadeliğini yaptığı, Kanuni Sultan Süleyman’ın doğup büyüdüğü, Mustafa Kemal Atatürk’ün üç kez ziyaret edip vasiyetini yazdığı, tarihi milattan öncelere dayanan kültür, sanat, tarih, spor  kenti, Karadeniz’in incisi olan güzel ilimizde sizleri ağırlamak bizlere büyük bir mutluluk verecektir.

Bu sempozyumla birlikte mesleki bilimsel yenilikleri gözden geçireceğimiz, sorunlarımızı tartışabileceğimiz, Trabzon un eşsiz güzellikleri eşliğinde farklı illerden gelen meslektaşlarımızın tanışmalarına olanak sağlayacak olan, ATAS 2016 TRABZON a katılmaya davet ediyoruz.

 

 

Dr Gürkan ALTUNTAŞ                                                           Doç Dr Süleyman TÜREDİ

  1. ATAS Başkanı                                                       KTÜ Acil Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi

 

Print Friendly, PDF & Email

Biyografi: Yusuf Ali Altuncı

Yusuf Ali Altuncı
Acil Tıp Yardımcı Doçenti, Ege Üniversitesi Acil Tıp AD. Asistanlığı, kıdemlinin kral olduğu dönemde çömez, çömezin kral olduğu dönemde kıdemli olarak kavganın doğduğu Mezopotamya topraklarında geçmiştir. Ekibin Editörü, ekran yüzü ve halkla ilişkiler sorumlusu olarak görev yapmaktadır. draltunci@acilci.net

Siz de bu yazıya bir yorum yapın

Translate »

Pin It on Pinterest

Haftalık gazetemize abone olun

Her Cumartesi sabahı, sıcak kahvenizi alıp, hafif bir müzik koyup, e-postanızı kontrol ettiğinizde o hafta kaçırdığınız Acilci.Net makalelerini görmek istemez misiniz?

Siz siz olun yeni haftaya yeni bilgilerle başlama fırsatını kaçırmayın.

Unutmayın, hocanız da, asistanınız da bu siteyi okuyor! 

PS. Eğer 10 ay boyunca hiçbir postayı açmazsanız bize küstüğünüzü düşünerek posta göndermeye ara vereceğiz. Yeniden başlamak için ise kaydolmanız yeterli.

Harika! O zaman cumartesi görüşürüz.