Acilcinin Sesleri

 • Fatma Çakmak

  Atatürk Üniversitesi Acil Servis’te son deminde Asistan Doktor. Ege’de sıcak bir çocukluk yaşayıp Türkiye'de görmediği il kalmadıktan sonra, Erzurum'a soğuğun içine düşmüş. Her tür müzik dinler, sanatın her dalını sever, güzel yer, iyi gezer, az uyur, hızlı yaşar. Tüm değişik hasta ve vakaları paratoner gibi çeker. Öyle ki bir UFO kazası olsa bu kesin onun nöbetinde olur. Zorun kadınıyım deyip acil yazmış, bilinen klişelerin aksine 8 yılda 5 çocuk yapmış. Çocuk da yaparım kariyer de diyen bir acil sevdalısı...
 • Rabia Handan Karaatlı

  Bilimin beşiği Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi'inde Acil Tıp Asistanı. Acilci.net'in yeni seslerinden biri. Okumayı ve okutmayı çok sever. Ama en çok da dinletmeyi sever :)
 • Yusuf Ömer Erdurmuş

  Gazi ÜTF mezunudur.Acil servisi yuvası gibi hissettiren Ankara Üniversitesi Acil Tıp A.D. da asistanlığına devam etmektedir. Futbolda kaleci,basketbolda İbni Sina Warriorsun kaptanlığını yapar.Fenerbahçe aşığıdır.Yaptığı işin hakkını vermeye çalışmakla meşgul.Spor travmaları ile özel ilgilenir.
 • Zeynep Sena Kaya

  Beyaz önlüğünü daha fazla giyebilmek adına, Gıda Mühendisliğinde aşure kalibrasyonu yaparken Tıp Fakültesi okumaya karar vermiş. Acile Karadeniz Teknik Üniversitesi intörnlüğünde gönül vermiş , asistanlık eğitimini Ankara Üniversitesinde tamamlamış.Kendindeki seslendirme ışığını ilk kez , oğullarına kitap okurken içinden 6 farklı hayvan çıkınca farketmiş. Kan gazında sevmediği asiditeye kahvesinde bayılır.

Pin It on Pinterest

Kapalı