Bize Ulaşın

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Kafanızda yürütmek istediğiniz bir proje mi var? Yazılarımızdan birinde bir eksik, hata ya da yanıltıcı bilgiye mi rastladınız? İşte size bize ulaşmak için birkaç yol…

 • Bize acilci@acilci.net adresinden e-posta ile ulaşabilirsiniz. Bu maile bize sunmak istediğiniz proje ya da çalışmanızı da eklemeyi unutmayın.
 • www.facebook.com/acilci.net  resmi facebook sayfamızdan bize yorum gönderbilirsiniz
 • @acilci_net twitter hesabımıza DM atabilirsiniz
 • Bu sayfanın altına yorum bırakabilirsini (herkesin bu yorumu göreceğini unutmayın)

E daha noolsun…

Ne yapmak istediğiniz konusunda net bir fikir ya da projeyle gelmeniz en sağlıklısı olacaktır. Yanımızda yer almak istediğini belirten birçok arkadaşımızdan e-posta alıyoruz ama ne yazık ki özgün içerik fikri olmayan arkadaşlarımıza yanıt veremiyoruz. Özgün içerik olarak bir proje, yazı dizisi, röportaj serisi veya fikrinizin olması en önemlisi. İkinci önemli olan da bu fikrinizi hayata dökmek için sahip olduğunuz yetkinlik. Okurlarımız son derece bilgili ve dikkatli. O yüzden hatalı, eksik, üstünkörü ya da çok temel içerikleri yayınlamıyor, editörlerimizin gözünden kaçıp yayınlasak bile geri çekiyoruz. Yazarlarımız arasında 2. sene asistanı da var profesör de. O yüzden önemli olanın doğru bilgiye erişmek ve bunu en kapsamlı şekilde araştırarak uygun dilde okura aktarmak olduğunu unutmayın. Haa, bir de iyi derecede bilgisayar okur-yazarı olmak lazım tabi. 🙂

Unutmayın, acilci.net gönüllü bir projedir ve yayınlanan tüm içerikler Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International lisansı ile lisanslandırılmıştır.

Bilgi, paylaştıkça güzel…

Acilci.Net ailesi

7 Yorum

 1. Siteniz’le tanışmam , aile hekimi’min daha önce yazdığı ilaç reçetesindeki “dorsalji” kavramını araştırma merakım sayesinde gerçekleşti.Bilgi sahibi olabilmenin ilk şartlarından biri de “merak”duygusudur. İlgi ve merak alanınınzdaki bilgileri paylaşmanız güzel.Sitenizdeki bilgiler de güzel.Toplumsal ve bireysel farkındalıkları artırıcı etkisi daha da güzel.Yetişmelerinde az da olsa katkımızın olduğunu düşündüğümüz değerli meslek insanlarının olması çok çok daha güzel. Çalışmalarınzda başarılar dilerim.

 2. Siteniz ve oluş amacı çok etkileyici, çok çok tebrik ederim, keşke tüm tıp alanlarında böyle web siteleri olsa….

 3. Kedim dün ağzında bir yarasa ile eve geldi. acaba yarasayı avlaması (yani yarasanın onu ısırması degil de onun yarasayı ısırması) nedeniyle kediye kuduz gecmiş olabilir mi?

  Ben yarasaya ellemedim zaten ölüydü ve peçeteyle tutup dışarıya attım. Fakat kedime kuduz geçmiş olabilir mi acaba diye endişeliyim. en son aşısını 3 yıl önce olmuştu (her sene yapılması gereken bir aşı oldugunu bilmiyordum) bugün veterineri de aradım hastaneye de gittim kimse ne yapacagını bilemedi hayvana da hiç aşı falan yapmadılar. şu an o da ben de risk altındayız, beni ısırmaması ve yalamaması için elimden geleni yapıyorum. Ve ciddi endişeliyim eğer birşey olursa yardım istediğim kişi ve kurumların vebali büyük.

  1. Merhaba, kediler toplumda yarasalarla en haşır neşir olan hayvanlar ve ne yazık ki kedilerin kuduzu özellikle endemik bölgelerde yarasalardan kaptığı bilinen bir olgu. Kuduz profilaksisi gerektiren, kedinin karantinası gereken bir durum mevcuttur. En yakın sağlık kuruluşuna basvurmaniz gerekir.

 4. o kadar güzel bir iş ortaya koyuyorsunuz ki hepinizin emeğine , eline, diline , başına, dişine… sağlık. iyi ki varsınız . acil gibi kaos bir servisi çekilir hale hatta çekici hale getiriyorsunuz.

Siz de bu yazıya yorum yapabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Pin It on Pinterest