Anasayfa > Editörlerimiz > Uluslararası Danışma Kurulu

Uluslararası Danışma Kurulu

Chris-160x120-b-BWChris Nickson

Bir Osler hayranı ve bilgi açlığı çeken Acil Tıp hekimidir. Halihazırda Melbourne’de bir YBÜ’nde çalışmakta ve Yoğun Bakım yan dal ihtisasını tamamlamaktadır (CICM). Çoğu zamanını birçok alana yayılan ilgi fırtınasında sakin kalmaya çalışarak geçirmektedir. Bu ilgileri arasında Acil Tıp Kritik Bakım, toksikoloji, tropik tıp, klinik epidemiyoloji, tıp tarihi ve anekdotları, FOAM (serbest, açık-erişimli tıp eğitimi) yer alır. Lifeinthefastlane.com FOAM sitesi kurucu editörüdür.

Author_Mike_001Mike Cadogan

Tıbbi enformatik ve tıp eğitimi için yoğun tutku duyan bir Acil Tıp hekimidir. Infoamatica, iMeducate ve HealthEngine sitelerinin eş-kurucusudur. Bir asenkron eğitim ve #FOAMed evangelistidir. Lifeinthefastlane.com FOAM sitesi kurucu editörüdür.

amal__mattu2Amal Mattu

Dünyanın en ünlü Acil Tıp Profesörlerinden biri olup Maryland Üniversitesi, Baltimore’da çalışmaktadır. Kendisine ait haftalık EKG screencast’leri ve EKG kursları ile bir EKG gurusu olarak bilinir. Sayısız ödüle sahip olan Dr. Mattu’nun haftalık EKG vakaları Acilci.Net üzerinde Dr. Can Özen çevirisiyle Türkçe altyazılı olarak 2012 yılından beri yayınlanmaktadır.

Print Friendly, PDF & Email

Pin It on Pinterest