Intern DoktorAcil Tıp Eğitimi ve AkademiGeçen Bi Hasta Geldi

Tanısı Belli Olmayan Hasta 1

11.06.2020 tarihinde Instagram canlı yayınında GEÇEN Bİ HASTA GELDİ sohbetinde Tanısı Belli Olmayan Hastaya nasıl yaklaşacağımızı nelere dikkat edeceğimizi Doç. Dr. Başak Bayram ve Doç. Dr. Gülhan K. Çelik eşliğinde tartıştık. Başından sonuna kadar ilgiyle takip edilen program yaklaşık 90 dakika sürdü. Bu sohbeti 2 video halinde aşağıdaki linklerden yada Acilci Net Instagram hesabı / IGTV’den izleyebilirsiniz.

Her fakültede en çok sevilen, takdir edilen bölümün neden Acil Servis olduğunun yanıtı bu program serisi. Emeklerinize sağlık, bütün hocalarımıza çok teşekkür ederim.

11.06.2020 Instagram canlı yayınını izleyen bir katılımcımızdan…

Bir Sonraki Sohbet

Nedeni belli olmayan hasta


Bu yazıya atıf yapmak için: Arif Alper Çevik. (13 Haziran 2020). Tanısı Belli Olmayan Hasta 1. İnternet Sitesi: Acilci.Net. Bağlantı: https://www.acilci.net/tanisi-belli-olmayan-hasta-1/. Erişim Tarihi: 13 Ağustos 2020.

Daha Fazla Göster

Arif Alper Çevik

Acilci.Net kurucu editör ve yazarlarından. iem-student.org (International Emergency Medicine Education Project) kurucusu ve direktörü. Asya Acil Tıp Derneği YK üyesi. Uluslararası Acil Tıp Federasyonu, eğitim komisyonu aktif üyesi. Acil tıp profesörü, tıp eğitimci ve iç hastalıkları doçenti.

3 Yorum

  1. yusuf ali hocam neden hocalarımıza zaman konusunda baskı yapıyorsunuz:(onlar konuşsun saatlerce ben dinlerim ki:)

  2. bu videoda başak hocam saatlerce konuşşsa dinlerdim.enerjisine bilgisine hayran kaldım.

  3. yusuf ali hocam alper hocam sizleri iyi ki bu platform sayesinde tanımışım.acil tıp uzmanlığına sevgim daha da arttı.sizler gibi öğretmeyi seven güleryüzlü hümanist insanlar a ihtiyacımız var.

Siz de bu yazıya yorum yapabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It on Pinterest

Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: