Intern DoktorAcil Tıp Eğitimi ve AkademiGeçen Bi Hasta GeldiTıp Eğitimi

Tanısı Belli Olmayan Hasta 2

18.06.2020 tarihinde Instagram canlı yayınında GEÇEN Bİ HASTA GELDİ sohbetinde Tanısı Belli Olmayan Hastalar ile ilgili olan ikinci sohbetimizi Prof. Dr. Haldun Akoğlu ve Doç. Dr. Serpil Yaylacı’nın katılımıyla gerçekleştirdik. Başından sonuna kadar ilgiyle takip edilen program yaklaşık 90 dakika sürdü.

Sohbette haastalarımızı nasıl sunmamız gerektiği, hasta notlarını nasıl dokumante edeceğimiz, hastalarımızı devrederken, sevk ederken, taburcu ederken nelere dikkat etmemiz gerektiği konuşuldu.

Bu sohbeti 2 video halinde aşağıdaki linklerden yada Acilci Net Instagram hesabı / IGTV’den izleyebilirsiniz.

View this post on Instagram

@istanbulemdoc

A post shared by Acilci.Net (@acilci_net) on

Bir Sonraki Sohbet

Geçen bi hasta geldi-3


Bu yazıya atıf yapmak için: Arif Alper Çevik. (20 Haziran 2020). Tanısı Belli Olmayan Hasta 2. İnternet Sitesi: Acilci.Net. Bağlantı: https://www.acilci.net/tanisi-belli-olmayan-hasta-2/. Erişim Tarihi: 3 Temmuz 2020.

Daha Fazla Göster

Arif Alper Çevik

Acilci.Net kurucu editör ve yazarlarından. iem-student.org (International Emergency Medicine Education Project) kurucusu ve direktörü. Asya Acil Tıp Derneği YK üyesi. Uluslararası Acil Tıp Federasyonu, eğitim komisyonu aktif üyesi. Acil tıp profesörü, tıp eğitimci ve iç hastalıkları doçenti.

Siz de bu yazıya yorum yapabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It on Pinterest

Kapalı