Yazar Adaylarımız

 • Ahmet Burak Oğuz

  Acil tıp uzmanı, öğretim görevlisi. Acil Tıp serüvenine Ankara Üniversitesi’nde başlamış, üç farklı coğrafyada zorunlu hizmetini yaptıktan sonra yuvaya dönmüştür. Ultrasonografiye ve kahveye ilgi duyar.
 • Burhan Albay

  Paramedik, Ankara İl Ambulans Servisi. Hastane öncesinde kap götür değil kal oyna yöntemini seven aynı zamanda hava operasyonlarına destek veren uçuş paramediği. Fırsat buldukça yeni yer ve tatları keşfetmekten hoşlanır. Şu sıralar Tıbbi KBRN ve Taktik Tıp ile ilgilenmektedir.
 • Altuğ Kanbakan

  Akdeniz Tıp mezunu, Cerrahpaşa’ da Acil Tıp eğitimine devam etmekte. Delikasap Rock’n’Roll Kültürü Mecmuası’ nda yaklaşık on yıldır yazmakta. Acilde çalışırken ayyuka çıkan stresini Instagram’ daki EM Fun Facts hesabında kitleler ile paylaşarak üzerinden atmaktadır.
 • Çağlar Kuas

  Akdeniz TF mezunu. Anadolunun çeşitli köşelerinde çalıştıktan sonra ESOGÜ Acil Tıp Kliniğininde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Çocuk travma, ultrasonografi ve Angelopoulos sineması ilgi alanlarıdır. Üniversite sıralarında başlayan sinema okur-yazarlığına acil tıp alanında devam etme niyetindedir. 7. dönem ATAB yönetim kurulu üyesi ve Ilgın'ın babasıdır.
 • Emre Özlüer

  Resüsitasyonizm fanatiği, EVTM, REBOA, ECMO ve Travma Cerrahi meraklısı, "No ego. Just good science and collaboration" mottosunu düstür edinmiş acil tıp uzmanı...
 • Emre Şancı

  Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Acil Tıp Uzmanı. Fantastik kitapları, bilim kurgunun hikayesini, alabildiğine bilmeyi, bildiğini öğretirken öğrenmeyi ve tartışmayı seven bir adam. Prensesinin babası. Acilci.net takipcisi ve yeni yazarı
 • Göksu Bozdereli Berikol

  Acil Tıp Uzmanı, Sağlık Bilişimi MSc ve halen Akdeniz Tıp Bilişimi PhDde tez yazmakta olup, bilişimi acil tıbba aktarmaya hevesli, veri madenciliği, makine öğrenmesi, derin öğrenme, yapay zeka, sanal gerçeklik gibi konularda ilgili olduğunu düşünmektedir.
 • Halit Aytar

  İyi bir acilci olmak için çaba sarf etmektedir. Serüvenine Ankara'da başlamış olan Halit, şimdi mecburi hizmet yükümlüsü olarak İstanbul'da bir devlet hastanesinde çalışmaktadır. Travma ve kardiyak acillere özel bir ilgisi vardır. Adrenalin'in kendi üzerindeki çarpıntı ve terleme etkisini sevmese de vaka çözüme kavuştuktan sonraki rahatlama hissi için hala acilde çalışmaya devam etmektedir. Acil kargaşası dışında tembellik yapmayı ve keyif verici her şeyi sever.
 • Mehmet Muzaffer İslam

  Ümraniye EAH Acil Tıp uzmanı. Eşinin öğrencisi, Öner abisinin çekirgesi, Gökhan abisinin takipçisi. Brazillian JiuJitsu meraklısı ama bir türlü adam akıllı öğrenecek vakti olamamış, zamanın spor severi, şimdinin tıknefesi... Eski airsofter, yeni chairsofter, kampçı, her daim istifçi, kıyamet gününe hazırlanıcı. Tactical beard sahibi. +Tekrar dağları görmek istiyorum Gandalf, dağları... -E kalk gidelim haydi o zaman.
 • Oğuzhan Demir

  Gazi Üniversitesi'nde öğrenciyken acille tanıştıktan sonra Marmara Üniversitesi'nde asistanlığını tamamlamış, Ardahan Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmetini yapmakta. Seyahat etmeyi, güzel yemeğin peşinden gitmeyi seven sıkı Beşiktaş taraftarı.
 • Raşit Kılıç

  2017 KTÜ tıp fakültesi mezunu.Halen Çarşamba Devlet Hastanesi acil servisinde pratisyen hekim olarak çalışmakta ve yakın zamanda acil tıp asistanı olmayı ummaktadır. Gitarlara ve kedilere özel ilgi duyar. Acil tıp meraklısı, amatör tarih okuyucusudur.
 • Sinan Karacabey

  Acil Tıp Doçentidir. Kartal EAH'da başlayan Acil Tıp yolculuğu Bozok yaylasında zorunlu hizmetten sonra Marmara Üniversitesi'nde tam gaz devam etmektedir. Kendi kendine gaza gelip araya Toksikoloji doktorası da sıkıştırmıştır. Sahne almasa da kendi kendine bateri çalar. Dream Theater hayranıdır. Tarihi romanların hastasıdır.

Pin It on Pinterest

Kapalı