Yazar Adaylarımız

 • Ahmet Burak Oğuz

  Acil tıp uzmanı, öğretim görevlisi. Acil Tıp serüvenine Ankara Üniversitesi’nde başlamış, üç farklı coğrafyada zorunlu hizmetini yaptıktan sonra yuvaya dönmüştür. Ultrasonografiye ve kahveye ilgi duyar.
 • Burhan Albay

  Paramedik, Ankara İl Ambulans Servisi. Hastane öncesinde kap götür değil kal oyna yöntemini seven aynı zamanda hava operasyonlarına destek veren uçuş paramediği. Fırsat buldukça yeni yer ve tatları keşfetmekten hoşlanır. Şu sıralar Tıbbi KBRN ve Taktik Tıp ile ilgilenmektedir.
 • Altuğ Kanbakan

  Akdeniz Tıp mezunu, Cerrahpaşa’ da Acil Tıp eğitimine devam etmekte. Delikasap Rock’n’Roll Kültürü Mecmuası’ nda yaklaşık on yıldır yazmakta. Acilde çalışırken ayyuka çıkan stresini Instagram’ daki EM Fun Facts hesabında kitleler ile paylaşarak üzerinden atmaktadır.
 • Çağlar Kuas

  Akdeniz TF mezunu. Anadolunun çeşitli acil servislerinde çalıştıktan sonra ESOGÜ Acil Tıp Kliniğinde asistan olarak eğitimine devam etmektedir. Çocuk travma, ultrasonografi ve Angelopoulos sineması ilgi alanlarıdır. Üniversite sıralarında başlayan sinema okur-yazarlığına acil tıp alanında devam etme niyetindedir. 7. dönem ATAB yönetim kurulu üyesi ve Ilgın'ın babasıdır.
 • Halit Aytar

  İyi bir acilci olmak için çaba sarf etmektedir. Serüvenine Ankara'da başlamış olan Halit, şimdi mecburi hizmet yükümlüsü olarak İstanbul'da bir devlet hastanesinde çalışmaktadır. Travma ve kardiyak acillere özel bir ilgisi vardır. Adrenalin'in kendi üzerindeki çarpıntı ve terleme etkisini sevmese de vaka çözüme kavuştuktan sonraki rahatlama hissi için hala acilde çalışmaya devam etmektedir. Acil kargaşası dışında tembellik yapmayı ve keyif verici her şeyi sever.
 • Mehmet Muzaffer İslam

  Ümraniye EAH Yakın Gözlem Veteranı. Eşinin öğrencisi, Öner abisinin çekirgesi, Gökhan abisinin takipçisi. Brazillian JiuJitsu meraklısı ama bir türlü adam akıllı öğrenecek vakti olamamış, zamanın spor severi, şimdinin tıknefesi... Eski airsofter, yeni chairsofter, kampçı, her daim istifçi, kıyamet gününe hazırlanıcı. Tactical beard sahibi. +Tekrar dağları görmek istiyorum Gandalf, dağları... -E kalk gidelim haydi o zaman.
 • Sinan Karacabey

  Acil Tıp Doçentidir. Kartal EAH'da başlayan Acil Tıp yolculuğu Bozok yaylasında zorunlu hizmetten sonra Marmara Üniversitesi'nde tam gaz devam etmektedir. Kendi kendine gaza gelip araya Toksikoloji doktorası da sıkıştırmıştır. Sahne almasa da kendi kendine bateri çalar. Dream Theater hayranıdır. Tarihi romanların hastasıdır.

Pin It on Pinterest

Kapalı