HaberlerToplantılar

GAK 2: Kılavuzluğuna güvenebileceğiniz tek karga!

Güncel Acil Tıp Konuşmaları

Güncel Acil Tıp Konuşmaları’nın ikincisi 27-28 Nisan 2019 tarihinde Ankara’da Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde gerçekleştirilecektir. GAK Ankara’da, konusunda uzman eğitmenler, 2. basamak acil servislerde karşılaşılabilecek en önemli konuların; doğru, pratik ve güncel yaklaşımlarını katılımcılar ile paylaşacaklar. GAK’ın klasik sunum tekniklerinden uzak, modern, aktif ve interaktif yaklaşımı ile tüm katılımcılar; 2 günlük yoğun ve eğlenceli bilimsel programda güncel bilgiler edinirken, akıllarına gelen tüm sorulara yanıtlar bulma şansını yakalacaklar.

Güncel, Dinamik, Güçlü ve Kaliteli sunumlar ve konuşmacıların yer aldığı” Güncel Acil Tıp Konuşmaları- ANKARA” da olmak isterseniz lütfen aşağıdaki etkinlik linkine tıklayın.

GAK eğitmenleri diyor ki; “kılavuzluğuna güvenebileceğiniz tek karga GAK’tır!”

Detaylar için: gakturkiye.org


Bu yazıya atıf yapmak için: Gökhan Aksel. (18 Mart 2019). GAK 2: Kılavuzluğuna güvenebileceğiniz tek karga!. İnternet Sitesi: Acilci.Net. Bağlantı: https://www.acilci.net/gak-2-kilavuzluguna-guvenebileceginiz-tek-karga/. Erişim Tarihi: 27 Eylül 2020.

Daha Fazla Göster

Gökhan Aksel

Acilci.net’in editleyicisi, yazısıcısı, çizicisi, fotoğraf çekicisi ve photoshop sevdalısı (he, tüm fotoğraflarım fotoşoplu), Ümraniye Acil’in emektarı, kuzey ordularının komutanı, father of Vera, kazalarda kaportası kendi vücudu olan ve bu dünyada ya da diğerinde acil tıbbın intikamını alacak olan kişi.

Siz de bu yazıya yorum yapabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Pin It on Pinterest